Privatumo politika

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Asmens duomenys – tai visa informacija, susijusi su tam tikru asmeniu: vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita el.parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija. www.namuk.lt siekia užtikrinti, kad būtų tvarkomas tik minimalus kiekis asmens duomenų. Taip pat jūs galite kontroliuoti, kokius duomenis el. parduotuvei atskleisite.

Jūsų asmens duomenys yra būtini, kad el.parduotuvė galėtų teikti Jums savo produktus. Taip pat norint užtikrinti sklandų klientų aptarnavimą, gali tekti perduoti, kai kuriuos asmens duomens trečiosioms šalims. Pvz., kurjeris gauna tokius asmens duomenis, kaip kliento vardą, pavardę, kliento telefono numerį ir adresą, kurie yra reikalingi siekiant pristatyti klientui el.parduotuvėje www.namuk.lt užsakytas prekes. Duomenys atskleidžiami ir tais atvejais, kai to reikia pagal įstatymus ar teisinius procesus.

Komentarai

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Slapukai

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Kontaktų formas pateiktus duomenis 6 mėnesius, statistikos įrašus – metus, o pirkėjų užsakymų duomenis – 10 metų. Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.