REGISTRUOTA SIUNTA
Pristatymo kaina – 2,49 EUR 
 
 
PRISTATYMAS  PER KURJERĮ
Pristatymo kaina – 3,49 EUR
   


Užsakymo paruošimas

Užsakytos prekės nuo Jūsų apmokėjimo įskaitymo į mūsų banko sąskaitą dienos pradedamos gaminti ir bus pagamintos per 1-5 d.d.  

Norėdami savo užsakymus atsiimti patys, užsakymus gauti anksčiau ar jei per nurodytus terminus prekės Jūsų nepasiekė, prašome  susisiekti nurodytais kontaktais nurodant savo užsakymo numerį:       

  paštu:  [email protected]            

   tel: +37062285920


Grąžinimas

 

 Tikimės, jog šio aprašymo Jums skaityti neprireiks, tačiau jei taip atsitiks, kad prekę norėsite grąžinti, tai padaryti paprasta.
 
 Tačiau turime keletą taisyklių:

 

 

 

1. Pastebėję, jog su preke kažkas negerai kuo skubiau susiekite el. paštu  [email protected] arba telefonu: +37062285920 

 

2 Parašykite mums laišką adresu [email protected] ir informuokite apie ketinimus grąžinti prekę arba pakeisti prekę kitomis prekėmis.

 

3. Internetinėje parduotuvėje pirktą prekę galite grąžinsite susitartu laiku, bet ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų.

 

4. Prekės išsiuntimu turėsite pasirūpinti Jūs. Mes labai rekomenduojame naudotis registruoto pašto arba kurjerio paslaugomis.

 

5. Gavę grąžinamą prekę, pagal susitarimą pakeisime ją kita arba įsipareigosime per 5 dienas pervesti pinigus į Jūsų sąskaitą.